Kniha návštěv

Titulek: THAI ..... Vložil: Broňa Kubáň Datum: 09.04.2013

Hezký den,
se zpožděním děkuji za možnost zúčastnit se hodiny Thai ..... Za mou maličkost napíšu pár poznatků z mého pohledu :). Cvičení samo o sobě, tempo, Alena - supéér a děkuji:). Hudba ke cvičení - umím si představit i něco jiného, ale neměl jsem s ní obzlášť velký problém a jsem schopen velmi rychle se přizpůsobit většině :).
Obrovské mínus v mých očích měla informace na konci hodiny, že lekce Thai.... končí :(. Proč to musí končit v okamžiku, kdy chci začít ? :):):). Každopádně Aleno, děkuji za možnost si s tebou zacvičit alespoň jednu hodinu, stálo to za to. Pokud bude ještě někdy možnost si to zopakovat, určitě se uvidíme :):):). Hezký den všem Brona

Titulek: kurzy pro mamineky Vložil: Lucie Mazalová Datum: 16.10.2011

Aleno, moc děkuji jménem všech maminek, pro které jste udělala báječnou ukázkovou hodinu na našem víkendovém školení. I za trošku ztížených podmínek, to bylo parádní. Moc děkujeme a snad se uvidíme na některé z Vašich lekcí. Lucka

Titulek: Re: kurzy pro mamineky Vložil: Alena Tabe Datum: 24.10.2011

Lucie, rádo se stalo a děkuji za zpětnou vazbu. I přestože podmínky nebyly zrovna ideání, tak jsem ráda, že jsme to zvládli a ve zdraví přežili:-). Myslím si, že si maminky odnesly znalosti z různých odvětví a wellness přišel vhod. Každopádně jsem poznala nové sympatické tváře a budu se těšit zas někdy naviděnou.

Titulek: cvičební pobyt v Nových Hradech Vložil: Katka Seidlová Datum: 23.06.2011

Ahoj Alčo, ještě jednou děkujeme za bezva výlet do Nových Hradů - 4 denní pobyt byl akorát, cvíčo super jako vždy :-), zábava pro nás i pro děti fajn. Tak zase ńěkdy příště :-))).
Obdivujeme tvojí energii a elán. Ahojjjj

Titulek: Re: cvičební pobyt v Nových Hradech Vložil: Alena Tabe Datum: 26.06.2011

Ahoj Káťo, jsem ráda, že jste se mnou vyrazili a nelitujete toho. Bylo mi mezi Vámi moc dobře, utvořili jste skvělou partu. Joyce se aspoň seznámila:-) a já poznala Vaše ratolesti. Lekce byly uspořádány tak, abyste toho ochutnali, co nejvíce. Děkuji za obdiv a doufám,že mi to vydrží i nadále:-)

Přidat nový příspěvek